Tworzenie stron WWW

Szkolenie polegające na wyklejaniu karteczkami samoprzylepnymi na tablicy przez kierowników zespołu

Indywidualny projekt

Projektując stronę www dopasowujemy ją do Twoich potrzeb – zarówno w zakresie wyglądu, motywu jak i treści. Naszym Klientom oferujemy możliwość wybrania jednego z kilku tysięcy oryginalnych projektów, który dodatkowo możemy dopasować. Warto dodać, że korzystając z gotowych projektów nie muszą Państwo obawiać się problemów związanych z koniecznością znajomości specjalistycznych kodów i języków programowania. Wszystkie najtrudniejsze etapy stworzenia projektu zostały wykonane przez specjalistów, dzięki czemu użytkownik korzysta z gotowego panelu zarządzającego witryną internetową, ułatwiającego wprowadzanie zmian. Panel ułatwia również umieszczanie nowych treści – wystarczy jedynie wkleić gotowy tekst, a następnie uzupełnić go grafiką. Tworzenie stron www nie może być już chyba łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zajmiemy się domeną

Wybór domeny – adresu WWW firmy w sieci online to niezwykle trudna sprawa. Naszym Klientom pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiedniej, unikalnej nazwy, która będzie nie tylko łatwa do zapamiętania i krótka, ale też będzie powiązana z działalnością firmy i będzie wyróżniać ją na tle konkurencji. Zaznaczamy, że po zarejestrowaniu domeny, stajemy się jej abonentem. Pozwala to nam korzystać z niej w pełni przez określony okres – najczęściej od 12 do 60 miesięcy, w zależności od opłaconego abonamentu (konieczne jest wykonanie płatności z góry).

Zabezpieczymy witrynę

Swoim Klientom oferujemy również możliwość zabezpieczenia przesyłanych przez użytkowników danych oraz ochronę przez przestępstwami popełnianymi przy wykorzystaniu komputerów i Internetu. W ramach usługi uprawnionym podmiotom wydajemy certyfikat SSL.

Stworzymy pocztę firmową

W ramach tworzonej witryny internetowej, naszym Klientom oferujemy również możliwość stworzenia konta pocztowego składającego się z wybranej nazwy i domeny. Stworzone konto jest niezwykle komfortowe w użytkowaniu – całkowicie prywatne oraz pozbawione reklam i spamu.

Zadbamy o hosting

Zadbamy o dostarczenie odpowiednich serwerów, umożliwiających bezproblemowe działanie witryny. Udostępniane dyski twarde serwera podłączone są do Internetu a na nich znajdują się wszelkie pliki, dokumenty i bazy danych, do których mają Państwo dostęp 24h na dobę. Warto dodać, że wszystkie informacje wyświetlane są bez ograniczeń w momencie wpisania adresu strony WWW w przeglądarce internetowej. Instalowany serwer – w rozumieniu sprzętu – wyposażony został w awaryjne zasilanie, które umożliwia nieprzerwane działanie w momencie wystąpienia awarii.