Sklep internetowy e-commerce

Przejdź w inny wymiar rzeczywistości


Zapewniając swoim Klientom możliwość zakupów za pomocą e-sklepu, zwiększasz zasięg działalności swojej firmy. Z pomocą naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów możesz stworzyć wyjątkowy e-sklep, który pozwoli Ci dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców. E-sklep to nie tylko możliwość sprzedaży towaru w każde miejsce, to również możliwość przedstawienia oferty sprzedaży, artykułów, ale też prowadzenia sprzedaży wysyłkowej. Wszystko dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wystarczy, że poznasz system w każdym obszarze – od zaopatrzenia towaru po realizację zamówień a zobaczysz, jak przyjemna i łatwa jest sprzedaż internetowa.

Daj możliwość personalizacji zamówień

Odpowiednie dopasowanie sklepu pozwoli Twoim Klientom wybrać kuriera dostarczającego towar, ale też sposób jak i formę płatności. Wszystko to uzupełnione możliwością powiadomienia SMS o sfinalizowaniu zakupów.

Zadbaj o opinie

Bardzo ważną rolę w działalności Twojego e-sklepu odgrywają opinie i komentarze – nie zawsze tylko te pozytywne. Umożliwiając swoim Klientom przekazywanie opinii i komentarzy na temat współpracy zyskasz nie tylko Ty (będziesz wiedzieć, w jakim obszarze usprawnić swoją działalność, ale i Twoi Klienci (opinie ułatwią im podjęcie decyzji o współpracy).

Rozszerz zakres swojej działalności

Podczas projektowania e-sklepu możemy wykorzystać specjalistyczne oprogramowanie PrestaShop czy WooCommerce, które posiada możliwość tłumaczeń treści w różnych językach, dla odbiorców z różnych krajów. Co więcej – możesz nie tylko przetłumaczyć treść strony, ale też dać możliwość wyboru waluty, z wariantem przeliczenia po aktualnym kursie (zarówno w przypadku płatności gotówkowych jak i bezgotówkowych).

Bezpieczne płatności

Płatności dokonywane w Twoim e-sklepie mogą odbywać się przy wykorzystaniu bezpiecznych, autoryzowanych serwisów – PayPal czy też PayU. W zakresie płatności i sprzedaży, umożliwiamy również rozszerzenie systemu o możliwość wystawiania faktur sprzedażowych, z możliwością bezproblemowego eksportowania jak i pobierania w formacie PDF.