O Nas

Jesteśmy firmą stworzoną z pasji. Tworząc strony internetowe, przeprowadzając audyty i wykonując inne czynności związane z wdrożeniem innowacyjnych technologii do Państwa firmy mamy okazję poznać Państwa, ale również specyfikę Waszej branży – w naszej pracy nie ma czasu na nudę. Poznając dokładnie specyfikę Waszej działalności jesteśmy w stanie spełnić Wasze najwyższe oczekiwania. Naszą działalność opieramy na doświadczeniu zdobytym podczas licznym praktykom, stażom i wykonywaniu pracy na stanowiskach administratorów IT. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu serwerami, hostingami i bazami danych. Łącząc doświadczenie z odpowiedzialnością naszym Klientom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo świadczonych usług a co za tym idzie zapewniamy im spokój, pozwalając skupić się na rozwijaniu własnej działalności. Swoją działalność opieramy na własnej wiedzy, ale też na wiedzy firm będących operatorami i liderami na rynku usług informatycznych, z którymi współpracujemy, jako abonent.

Nie stoimy w miejscu – stale się rozwijamy, zapewniając naszym Klientom świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie IT.

Strategia

Podstawę naszej pracy stanowi nowoczesna forma komunikacji. Zostaliśmy obdarzeni zaufaniem ze strony międzynarodowych usługodawców – podmiotów odpowiedzialnych za udzielenie licencji i praw do zarządzania i nieograniczonego dostępu do światowych elektronicznych zasobów i ofert tworzonych specjalnie dla Klientów sprawia, że korzystamy z programów lojalnościowych, które pozwalają nam zaoferować naszym Klientom dodatkowe bonusy i rabaty, sprawiające, że nasza oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Zdobyte doświadczenie pozwala nam nieskromnie twierdzić, że nasi użytkownicy są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani z zarządzania ich serwisami jak również z usługi pośredniczenia z głównymi rejestratorami domen w ramach odnawianiu świadczonych usług. Dzięki temu, w przeciągu kilku lat naszej działalności, zyskaliśmy ogromne uznanie na rynku IT co z kolei przełożyło się na szybki rozwój naszej firmy jako przedsiębiorstwa świadczącego rozwiązania wirtualnego świata dla biznesu.

Zespół

Zespół naszych pracowników stanowią doświadczeni pracownicy, wyróżniający się ponadprzeciętną wiedzą w zakresie IT. Stawiamy na ciągły rozwój naszej wiedzy i uzupełnianie jej na równi z rozwijającymi się technologiami IT. Poza wiedzą i doświadczeniem, naszą kadrę wyróżnia miła i profesjonalna obsługa w kontakcie z Klientami. Możemy z czystym sercem powiedzieć, że nasza kadra pracowników jest filarem naszej firmy i odgrywa kluczową rolę w tworzeniu pewnych etapów realizacji. Z uwagi na fakt, iż mamy do czynienia z przedsiębiorstwami działającymi w różnych branżach, każda współpraca jest dla nas nowym, ale i trudnym wyzwaniem, któremu udaje nam się podołać tylko dzięki ścisłemu przestrzeganiu wszelkich dostępnych norm jakościowych.